I love this class
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I love this class

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?

+3
BeSt3yLüL
siberpasha
Admin...
7 posters

Gitar
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap33%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 33% [ 3 ]
Bağlama
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap11%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Keman
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap0%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Bateri
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap0%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Piyano
 0% [ 0 ]
Ud
 0% [ 0 ]
Cümbüş
 0% [ 0 ]
Kanun
 0% [ 0 ]
Harmonica
 0% [ 0 ]
Akordion
 0% [ 0 ]
Org
 0% [ 0 ]
Kemençe
 0% [ 0 ]
Flüt
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap22%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Darbuka
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap22%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 22% [ 2 ]
Ney
 0% [ 0 ]
Mey
Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_lcap11%Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Vote_rcap
 11% [ 1 ]
Toplam Oylar : 9

YazarMesaj
Admin...
Admin
Admin...

Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Empty
MesajKonu: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 5:08 pm

ben gitar, keman, piyano, ud, cümbüş, kanun, org, kemençe, akordion, harmonica, bağlama çalıyorum.... ya siz ???
https://9gsinifi.niceboard.com
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 7:55 pm

Akın yapma kardeşim şimdi yame bu qd! kardeşini Very Happy
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:19 pm

vallaha çalıorum lan... gelirsin bi gün dükkana çalarım bak bisim bi ark var oda inanamadı çaldım şok oldu... 6 yaşınan beri müzik eğitimi alıorum... bi de o kdr enst. içinde insan öğrenio... ama hepsinde profesyonel deilim sadece iş gereği müşteriye ürünün sesini tanıtabilcek o ürünü sevdirecek kdr çalıorum Smile en iyi gitar sonra piyano sonra kemanı çalıorum öbürleri normal seviyede...
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:41 pm

Helal olsun ne diyim bdende kalem çalmaya dewam ediyim ozmn Very Happy
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:47 pm

helal ... hepsine bedel bu işte ... Very Happy:D Wink
siberpasha

siberpasha

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:48 pm

yalnız admin'e bir şey soracam kemençeyi harbiden çalabiliyormusun?
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:51 pm

Ya abi şuraya kalemde koyun ama yaaaaaaaaaaaa:(
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:51 pm

ewet , o kdr hızlı deilim ama neden saçların beyazlamış arkadaş , anlatmalıymış meğer gibi arabeks , pop şarkıları çalıorum süper oluyo kemençeyle ...
siberpasha

siberpasha

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 8:59 pm

ways be helal olsun herşey sende toplanmış diyosun birde bişey daha sorcam şuana kadar site kodlamadım ama program işini az buz biliyorum ve c++ kullanıyorum site yaparkende mi bu programı kullancaz
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 9:17 pm

Ya bu akın Şey gibi Allahım nasıl derler hani 3 ü 1 aradalar warya on gibi bebe 100 ü 1 arada
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 10:44 pm

ben fp ve dreamweaver kullanıorum bunlarla direk yaptığın her şeyin kodunuda alabiliosun html page olarakda kayedebiliosun... sonra ftp veya cpanel ile hallediosun ... Wink yardımcı olduysam ne mutlu bana ... sen yine araştır ... ben bu bilgileri biliorum banada yetio hatta artıo Very Happy daha bilincek bişi var mı bilmiorum ama hepimiz insanız sonuçta herkesin bi eksiği vardır... adı bu arada eyw. Wink
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 10:56 pm

Şimdi ben boyle seni övüyom felan ya akın ..sonunda kesin senden bişey isterim ama ne isterim onu bilmiyom Smile
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 10:58 pm

canın sağolsun kardeşim Very Happy
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Nis. 30, 2007 11:03 pm

Taamam akın bi ara senden bişey isterim ..ne biliyon belki buyuk bişey istiycem Very Happy Cool Cool Cool
BeSt3yLüL
Admin
BeSt3yLüL

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 1:49 pm

kıs fln mesela Evil or Very Mad akın adının dedii gibi 100 ü 1 arada wlla helal sna Wink
_BeGüm_

_BeGüm_

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 5:03 pm

ben 6-7 sene önce yanlışlıkla flüt çalmıştım
sonra komşumuz benden hergün şikayet eder olmuştu Very Happy Very Happy Very Happy

şaka tabii..
http://9esinifi.niceboard.com
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 8:49 pm

Ne kızı Bitanem Yaaa Sad Bi Kızı Gördüm B!TT!M sende Gör Onu --AYNAYA bak __ karsıda artık o kız SadSadSadSadSadSadSadSad
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 9:03 pm

Adı yapmaz öle beste... çok mersi bu arada Smile
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimeÇarş. Mayıs 02, 2007 9:47 pm

Saul akın kardeşim benm Sad
BeSt3yLüL
Admin
BeSt3yLüL

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 03, 2007 4:22 pm

Admin... demiş ki:

bliorum ama kıskanç+paranoyak bi insanım benn =) ayrıca ne önmi war Very Happy
erhan_riddick

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePerş. Mayıs 03, 2007 6:23 pm

ya ben flüt,gitar,bağlama, veee darbukayı çalmayı cook seviyorum (gitar biraz kötü ama idare eder çalmayı biliyorum ya lol! )
Admin...
Admin
Admin...

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05, 2007 7:03 pm

BeSt3yLüL demiş ki:
Admin... demiş ki:

bliorum ama kıskanç+paranoyak bi insanım benn =) ayrıca ne önmi war Very Happy

Oda güzel...
F3AR_1907

F3AR_1907

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 8:05 pm

ben gitar çalıyorum ...... ve tanışmak ıstıyorum arkadaşlar.....
ugur_dike
Admin
ugur_dike

MesajKonu: Geri: Hangi Enstrümanı çalıosunuz ?   Hangi Enstrümanı çalıosunuz ? Icon_minitimePtsi Mayıs 21, 2007 8:09 pm

akordlar mı ne wardı onlara baktın mı

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hangi site daha iii