I love this class
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I love this class

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Politik kurgu kitaplarından

4 posters
YazarMesaj
ugur_dike
Admin
ugur_dike

Politik kurgu kitaplarından Empty
MesajKonu: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 11:41 pm

metal fırtına serisini size tavsiye ederim ilk başlar sıkıcı ama kitbın ilerisi sürükleyici en azından internetten araştırıp özetine bakıın bana katılan war mı
https://9gsinifi.niceboard.com
BeSt3yLüL
Admin
BeSt3yLüL

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 2:23 am

ay evet ben bi ara sarmıştım ona ya...metal fırtınanın ilkni okudumda dilerilerini okumadım..cidden cok sürükleyiciydi. =)
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 9:02 am

Allahım işallah bna bir gün bi kitap okutturma isteği verirsin --daha hiç bi kitabı sonuna kadar okumadııımmm Embarassed
elanor

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:21 pm

metal fırtınayı okumaya kalkmıştım ama harbi başları çoookk sıkıcı madem beğenenler war bi daha okumayı deniyim o zaman Wink
_BeGüm_

_BeGüm_

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:41 pm

metal fırtına ay yıldızın parlamasını okuyordum..
ama çok sıkıcı ya
sonradan güzelleşiyormuş ama..
oraya gelene kadar ooooo..yıllar geçer..
http://9esinifi.niceboard.com
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 1:39 pm

Abi en güzeli açın SEFİLLER okuyun okuduğum daha dorusu okumaya çalısdığım bi kitap ---Ama kesin okumussunuzdur--
ejmbo_92
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeSalı Mayıs 22, 2007 9:42 pm

yoo ben daha okumadım tongue okulun kütüphanesinden bi aldım geri okumaya elimi atamıorum:tongue:
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 12:42 am

Dilan Bak oku harbi harbi çok güzel bi kitap ben hatırladığım kadarıyla ama ben Filminide izlemişdim onunda etkisi war tabikide
ejmbo_92
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 9:20 am

yok ya ben daha kendime uygun kitabı keşfedemedim olmuo hepsinde uykum gelioo
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 9:26 am

En azından snn uykun geliyo ..Ben bi bakıyom kitap uzun aha diyom bnu beni aşar ilk 20 sayfadan sora gerisi gelmiyo ki affraid
ejmbo_92
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 9:28 am

20mi ben o kadar okuyabilsem.......yok yok tek grange'in kitapları sarar beni yaa
adi
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 9:46 am

Sorması Ayıpda o kim Dilan Ya kusura bakma ben cahil bi insanım Sad
ejmbo_92
Misafir

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimeC.tesi Mayıs 26, 2007 9:57 am

ya jean crist.grange hani leyleklerin uçuşu,taş meclisi,siyah kan,kızıl nehir die kitapları varr...
ugur_dike
Admin
ugur_dike

MesajKonu: Geri: Politik kurgu kitaplarından   Politik kurgu kitaplarından Icon_minitimePerş. Mayıs 31, 2007 4:11 pm

emeğe saygı
https://9gsinifi.niceboard.com

Politik kurgu kitaplarından
1 sayfadaki 1 sayfası