I love this class
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

I love this class

AnasayfaPortalliAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

rap'ten

4 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
adi
Misafir

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 2:02 pm

Birileri diss mi bekliyo benden ..eve geçiyim o zmn disleri patlatcam şimdi cafedeyim ..yardım ediyom o yuzden şimdi koyamıyom Cool
_BeGüm_

_BeGüm_

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 7:27 pm

ok. Exclamation
http://9esinifi.niceboard.com
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 8:56 pm

--HOLOCOUST--

Koyduğum nokta belki son ben bunu bilemem aynı bomb gibi gelir sana belkide aynı ton
Dibi delik gelebilir ama aynı fon kendini bilemez montofon ve monoton yaşar
Hep alt aynı don anlatırım ben derdimi yalnız eyy biminii microphone
Şimdi bana bir bakınız hadi muamelesi kesebilir haas** ve de muhammed ali gibi gelir asi
Bana bak beni gör vede öl vasi sesim hep duyulur tepeden bariton
Mekanım olabilir her an ozon yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
O oo bunu ben bunu sen şunu ben onu sen gülü ben günü sen fenomen olacak dolacak heryer
Menemen kıvamı balçık gelemem elemem dostumu göremezsem düşmanın postunu
Yere seremezsem rüzgar gibi esemezsem veremezsem kalbimi geri gelemezsem
Sen beni bilemedin yüreğimi göremedin kendini bilemedin yamacıma gelemedin
Amacına varamadın heryeri karaladın barışıda yaraladın acımadan aldın
Rüyalara daldın bal arısı gök karası istanbul kalem harp okulundan çıktı
En baba rap işte başına darısı
Ma mama.. .microphone unu getirsene bana baksana laklak etme sakın ha sen beni dinle
Kelimelerimi kilometrelerce milimetrik hesaplarla yazdım ha
İhtiyacınız varmı yardıma hatalı rhymelar fatalrhyme la çatal olur ha yatacaktır yere
Bala banacaktır kanacaktır akacaktır rüzgar gibi esecektir geri gelecektir
Ceza etnik bir sentezdir bela teknik bir arızadır üç fazdır kanadı kırıktır
Taktik kuşkunun oluşumudur şu yaptığım rapteki uçurumdur. ..
Bak beni gör hadi kamil ol tepeden tırnağa sen hami ol rap e göz kulak oldum sende ol vede
Holocaust u gören insan ol arı gibi uç kartal gibi kon vede sen köle ol yada ben patron
Rhymlarım can yakabilir ha pardon eyy biminii microphone şimdi bana bir bakınız hadi
Muamelesi kesebilir haas** vede muhammed ali gibi gelir asi bana bak beni gör vede öl vasi
Sesim hep duyulur tepeden bariton mekanım olabilir her an ozon
Yanıma gelenin canına girecektir eyy bimini microphone...
Bana bak yo kalbini aç son atak yo muamele pak katarakt yo görünen köy bu dayak sözlerle gelen
Kendini nostradamus sanana namus gerekir ceza gibi bir kabus gerekir
Fanus gibi g** deliğinize çikita bir muz sokulur bana bir bakınız
Akınız underground u kafanıza takınız yakınız aleve veriniz her yeri
Holocaust u görünüz gösteriniz işte bu hiphop gösterimiz yo allah rap in cezasını verdi....
http://raperargo.azbuz.com
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 9:19 pm

Buranın Rap'i benden sorulur!!!
adi
Misafir

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 10:17 pm

8)Rap ci olmak İçin rapci gibi gözükmek lazım amele gibi değill ..bu arada begüm atıyom biraz sora oke Cool Cool Cool
ugur_dike
Admin
ugur_dike

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Nis. 28, 2007 10:23 pm

adı eleştiri sırası bende hani kaç atıon ya icraat lazım bize alla alla göster kanak rapçiliğini
https://9gsinifi.niceboard.com
_BeGüm_

_BeGüm_

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 12:26 pm

gece gece (dün)
görüorum ugurun avatarını
valla ya pisikopat gibi bakıyor adam polat mı nee
ödüm koptu ya.
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
http://9esinifi.niceboard.com
adi
Misafir

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 29, 2007 4:09 pm

Kalbimi kırdınız şimdi bende yalan olmaz alın size disler Sad Sad Sad
ugur_dike
Admin
ugur_dike

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Mayıs 11, 2007 4:34 pm

hadi be kankiler ortalığı çosturun konuşum muhabbet lazım bize
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:24 pm

-------------------------------------------------
Ortam Çocuğu öglen iki gözlerim açik tostum önümde gazetemle birlikte yine bir gün basliyor karilarin pesinde önce dus saç bas sonra üst bas karilar diyecek mert* yine tas telefon durmuyor her dakika çaliyor karilar ard arda ariyor sarisin kizil esmer kumral su saydiklarimin hepsi de mal yarim saatte disarda akmerkez papermoonda en iyi masada karsimda kariyla kim diye sorma 90-60-90* manken olur ablan sakin kiskanma çok soru sorma nerden buldun mert abi diye beni yorma isimiz bu oglum beni bogma ister tikky de ister ciks ister ortam çocugu ister piç hiç fark etmez hiç rahatsiz etmez bazi gerçekleri hiç degistirmez ister kro de ister amele ister concon ister sosyete kari kiz bende oglum her gece alirim aklini beni iyi dinle aksamüstü bebekte altimda bmw porsche* ferrari* benim evin önünde* ayagim paspasta en sol seritte yine veriyorum bir mersonun eline* oradan bir cin patlar sonra solaryum aksamki maça hazirlaniyorum zeki çevik ve ahlaksizim* beni böyle seven kizin hastasiyim buradan nereye akalim neresi piyasa derken dediler reina* dedim daha erken* önce bir yemek yapalim* bulalim bir manken ugrariz daha sonra tekneyle geçerken ilerleyen saatte yaptik bir masa* gel bir içki vereyim* rahatlatir valla merak etme bir siseden hiç birsey olmaz * türküz biz* içki bizi çarpmaz* kolumda onsekizlik* önümde absolut red bull jack* ve cin tonik çok içmiyorum walla sadece göstermelik* kiza içiriyorum hepsini sarisin bir gecelik* motor bu yakit ister ne de olsa ask ister ilgi ister sevgi ister ne de olsa* direk kafa salla söyle ne bekliyosun zafere giden yolda her sey mübahtir* kanka gecenin sonunda evin yolunda karilar kolumda ikisi arkada biri yanda 10 dakika sonra benim yatakta hadi çikar sunu beni yorma gece yeni basliyor anlarsin ya ister tikky de ister ciks ister ortam çocugu ister piç hiç fark etmez hiç rahatsiz etmez bazi gerçekleri hiç degistirmez ister kro de ister amele ister concon ister sosyete kari kiz bende oglum her gece alirim aklini beni iyi dinle

En son tarafından C.tesi Mayıs 12, 2007 10:26 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:25 pm

------------------------------------------------
Türk Malı gezdim dunyanin dort bir yanini, dort bir kosesini ama bulamadim turk mali gibisini italya, fransa, almanya, ispanya, hatta ve hatta amerika ve britanya dolastim ben her bir kitada ama boyle kalitelisi sadece istanbul’da istanbul’da egitim kucuk yasta baslar ortaokul-lise, bunlar onemli yaslar her genc kizin hakki iyi egitim almak vazifemizdir bu egitimi saglamak iki tane guzel kiz var bende birine merso aldim, oburune bmw kapistiriyorum bunlari bebek’te etiler’de canim sikildikca her gece kazanana eve gelince buyuk hediye kaybeden dogruca mehmet’e alfabeyi bitirdim ben kac defa her dilde, a’dan z’ye, bastan sona isimiz bu yap islet devret bu vatana en buyuk hizmet turk mali, yurdun mali, herkes onu kullanmali cok guzelsin, cok sekersin, cok hossun biraz bossun ama olsun, ne de olsa yollusun cok nazlisin, cok tatlisin, biliyorum aslinda sen de haklisin ne de olsa turk malisin turk mali, yurdun mali, herkes onu kullanmali efendim ? “mert bizi disco’ya gotur” disco’yu size getiriim kizlar yatagimda mankenler deli gibi terler, derler mert nolur artik yeter sadece onlar diil bunu her kiz soyler ama kizlar sizi kim dinler bizde parali asker yok, hepsi gonullu, tecrubeli yetenekli, bazilari gudumlu, bazilari unlu, bazilari _______lu, hepsi de guzel, hepsi de suslu severim merso’ya binmeyi bindirmeyi kari kizi gezdirmeyi, her ortama girmeyi gece gunduz eglenmeyi, para yiyip yedirmeyi, yiyip icmeyi, sonra eve gidip yiyismeyi, isimiz bu, gucumuz bu, gelen gecen cok, kalbimi calan yok, ask yok, sevgi yok, duygu yok, ilgi yok, dert yok, para bok, kari cok, beni kasma, bogma, kitleme, yorma, sikinti yaratma, cok soru sorma suskunken daha guzelsin, cok konusma turk mali, yurdun mali, herkes onu kullanmali cok guzelsin, cok sekersin, cok hossun biraz bossun ama olsun, ne de olsa yollusun cok nazlisin, cok tatlisin, biliyorum aslinda sen de haklisin ne de olsa turk malisin turk mali, yurdun mali, herkes onu kullanmali
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimeC.tesi Mayıs 12, 2007 10:30 pm

Mustafa Hep aynı derecede hep aynı netice 16 temmuz Mustafa ölünce dostum yerin cennet gönlünce özlemişim seni gercektende 17 yasında öldün cocuk ikene bir hayalin vardı ama nerde geride bize acı bir düşünce Mustafa dön geriye Dostum sen gidince hayallerimizin sonu gelince yine sen aklıma geldinde dünya bakışım degistiginde tek başımayım simdi gönlünce tadı yok sen olmayınca Mustafa dön geriye tadı yok sen gidince mustafa
Nakarat
Gel hadi gel gelde huzur ver yansın dünyamda hadi cabuk gel dön geriye dön dönde huzur ver ısıklar yansın mustafa yansın dünyamda hadi cabuk gell Dünya hani yaşamak haram her şey olmuş yalan keşkelerle doldu dünyam tek düşündügüm bir tek sensin birlikte büyüdügümüz yer kel hasan konya hayallerimin kurudugu yer sonun böylemi olacaktı genc bedenin cocuk yasta teslimmi olacaktı dostum hala son sözün aklımda nisanlıma sahip cık gitsin benimle o simdi evli bir erkek cocuk annesi inanırmısın dostum cocugun sana cok benzemekte belki yaşadıgınız sevgiden lütfen dön geriye
Nakarat
Gel hadi gel gelde huzur ver yansın dünyamda hadi cabukk gel dön geriye dön hadi dön dönde huzur ver ısıklar yansın mustafa yansın dünyamda hadi cabukk gel Bir Mustafam bir anam bir babam bir hatıram var geride kalan ölümden korkmayan baslayan resmine baktıgım mustafa alır beni gözyaşları her an bedenimi sarar geride kalan dostları vuran aglamamaya calısan yapamadık özledik mustafam Baktım yine aya ve güneşe küstüm herkese sen gidince bir bilmedin ama bedensiz ikene kimi gitti uçurumun dibine ben ise aglama ben senin özleminle dön geriye mustafa Nakarat Gel hadi gel gelde huzur ver yansın dünyamda hadi cabukk gel dön geriye dön hadi dön dönde huzur ver ısıklar yansın mustafa yansın dünyamda hadi cabukk gell.
ugur_dike
Admin
ugur_dike

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 9:13 am

çoşmuşun ffattihh
ugur_dike
Admin
ugur_dike

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Mayıs 13, 2007 9:13 am

eywallah çok güsel olmuş
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 7:12 pm

ekrem kanka bizim besteleri koyakta millet rap görsün:)
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 7:14 pm

NAKARAT;
Emre:
Yetenekoloji,biz şöför rapse otomobil
Ayben: Rapimiz yüksek promil,onlar krokodil
Ayben: Pörsümüş brokoli gibi bayat ve sefil
Emre : Müzikte siz taş devri bizse gelecek nesil & x2
AYBEN;
Renkli kutuda görünen çoğu genç toy, Daha açık söyleyeyim çoğu genç epey kötü maymun oldu hepsi tek tek şey.. Boşver be yakışmaz,hepsi boş. Tey tey oynar vay gay oldu anılar,gay aldı bacılar hep ödülü! Kaldır rapini şaha,onlar yavşar,onlar alçak onların işi kaçmak. 3-5 bilemedin 10 bitch bileyelim er geç tükenecek,tek rap bilinecek. Yabadabadu hop,dabılyu dabılyu dabılyu şarlatanlara ölüm nokta kom Kulede p*ç yazar,o kulede rich azar,o buraya gelemez ama arkada kuyu kazar. Yalandan artist kukuletalı matrix kıçını kapat çok pis,ben angel o exorcist
NAKARAT;
Emre:
Yetenekoloji,biz şöför rapse otomobil Ayben: Rapimiz yüksek promil,onlar krokodil Ayben: Pörsümüş brokoli gibi bayat ve sefil
EMRE; Açık elektronik rap web şebekesi üzerinde kaçak elektrik. Dur bu son parti,rapimizse son parti sana teknisyenden tek diss. Ek is nazarlı bakışlar mis mi ha? Piste gel sığ kalmışsın,işin kişne der hep eşşek,şişme kanka. İş mi yaptın? Çiş mi amonyak sandığın? Aldanma! Kolonyayı bol keseden dök ki ferahla. İ-YeKa'ye burada şappur şuppur koyulur dedik,çini bir vazoda anlayana. Karamsar vokalin dönüşür iyimsere,beni taklit et! Al Style'ımı portatif yap geliştir,sonra öyle sun ki insanlara senin sansınlar. Arbel haybeye uğraşma orjinali bende. Liriklerinse ne kadar enteresan olursa olsun beni enterese etmez. Hata sana gösterende,ne bu soğukluk? Rap yetenek işidir bizi duy be!
NAKARAT;
Emre: Yetenekoloji, biz şöför rapse otomobil
Ayben: Rapimiz yüksek promil,onlar krokodil
Ayben: Pörsümüş brokoli gibi bayat ve sefil
Emre : Müzikte siz taş devri bizse gelecek nesil & x2 EMRE & AYBEN
Emre : Hepsi grubu senin en büyük rakibin Ayben(!)
Ayben : Kanka o zaman E-gayde senin rakibin len(!)
Emre : Aa E-gerizekalıya laf yok kank.
Ayben : Neden ki lan?
Emre : Ee ne de olsa onun elinde Don Perinion üstte Sean John.
Ayben : Pşt Emre dinledin mi?
Emre : Neyi kanka? Ayben : Shaggy ft. Ragga Oktay ve Gaymail YK
Emre : Duydum ya, Mr.Loba olmuş Bomba Bomba! Türkçesi kıt kız Sultana geldi,yanında da Jön-ürk bize huzur verdi.
Ayben : Oynatalım kank kolay nasılsa,Kadıköy de bulunur en büyük lirik bank.
Emre : Rap adı altında anılan her wackin startı onlardan,finishiyse bizden bunu bilin.
Ayben : Rap evi tam gaz,bu en büyük haz. Sözlerim farz önüne gelene gaz verir!
NAKARAT;
Emre: Yetenekoloji,biz şöför rapse otomobil Ayben: Rapimiz yüksek promil,onlar krokodil Ayben: Pörsümüş brokoli gibi bayat ve sefil
argo

rap'ten - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: rap'ten   rap'ten - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Eyl. 09, 2007 7:17 pm

Günlerin ağlak..yalanlarının hepsi bir gün ah la döner geri..kim yanında kalır..hangisi kurtarır senin rapini Ceza gibi...Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi..bağla eşini salma bir it gibi... Günlerin ağlak ..yalan aşkın fitnebaz ..koş ki yetiş yanıma..kurtaramaz seni rapin eri..bir başına yapamadığın rapler geri..Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi.. bağla eşini salma köpek gibi... AYBEN RaP1: Türkçe rapin mizahı gelişmiş..komedyenin eli değdi biçimsiz ..technocular rap yaptı gereksiz..forumlarınızın hepsi seviyesiz..bak bebek bu sana ders olur ve bana..kükremek yerine kendi ipini çek..zira canın acıyacak ama ağlama ablan sana rapi öğretir...Çaresizlik desen eni..kitapta diss yok mu..Kendi yazdığın basit kaçmış ama kopya çekmeden bok Değilsin onu anladık..Dikkat et şimdiki manitana da o cücükler sulanmasın..tutarlı olsan belki seni kale alan olabilir ama.. sen bir yalancısın..konserlerime casus yolla beni telefondan dinle..albümlerin diss kokar ama sen diss yapmadım de... DİSSTORTİON ep yi duyunca tadını anladım..HAklısın çok üzüldüm farkı görünce..yeni kuvvet mira kerhanesinden çıkan en baba rap kıçımın kenarı... Nakarat.. ROKA rap2: 2eksik söyledin kuzum ..1.62 senden uzunuuummm..bana ahlak dersi verme sakın..hanımdan öte sana Ayşe yi sorarım..kız kıçı kırık bu ne çirkeflik..8 senede mi geldi elektrik?_?Aman bu ne aşk bu ne celal..gözlerim yaşardı gülmekten..gelmiyor rapleriniz yürekten..Samimiyet yok beter arabeskten..fesatlık senin içinde mesken..sen banladın ben pm atarken..3 yıl öncemiydi bilmem..arabada Sahto Ceza sen ben kim hakkında konuşmuştuk acaba.. mic mic mic mic salako sen fuchsu beğenmezdin..arkasından o rap yapmasın derdin..şimdi ne derdin..seni ne gerdi!? 7 senen beklide çok ezikti..goralı yiyince mi gaza geldin..Funky yi satarken utanmadın mı&Fuat ın karşısında dizlerin titrerdi..Cezayı görsen altına yaparsın..yıllar yılı radyoda pop çaldın..techno partylerinde dj..ekmek yedin nankör olma..diss yaptın yüzsüzlük diz boyu..seninle çalışan her kula yazık..nedense sonra atar sana kazık..sen ağla Mİc sen ağla..Mahsun misali yürekleri dağla..ceza dan arta kalanı topla..zira kargalık yakışmakta..tek artın lolipop olsun..lakin bir ucu sana batmakta..stüdyoda mc sin cut paste..sahnede playback oh yes..online ol ver cevabı..diss yaparken de sözlerin aynı.. Nakarat.. AYBEN RaP3 DJ lerle hiç uyuşamadım ki..tenkit etme şükret.. Sahto gider Koleran sana kalır.. sayemde piyasaya sıçar..belki alan olur..albümünü yolla sen Müslüman olunca tavaf ederim..bu arada lolipopumu bitirdim..çubuğunu sakladım bir ara sana gönderirim.. TEechno party sini neden unutalım..kötü bir anın mı var..djler yüz vermedi mi sana..yan çadırda biz rap yapıyorduk oysa..7 yılı sil kafandan ilk dissimi 2004 te yedin abartma..senin ağzında rap te yoktu o zaman..dissimle adın.. anıldı hiç yoktan... Nakarat.. AYBEN rap4 Allah�ıma şükür.. elini SIKMADAN tanıdım nursuz ruhunu...yüzünün feri sönmüş..gözünün altı çökmüş.. yaşını sordum 23 müş..Rabbe küfür diye yalanlarla sen.. göz boyarsın ama evliyayım.. diyebilecek kadar da beynamazsın..hiç oruç tutmadın.. hatırlar mısın.. evine 1 kere geldim Sago.. bir bardak çeşme suyuydu ikramın..o mu üstümdeki hakkın..boş ver gider iskiye su paranı yatırırım..saf halimle sterilim ve sen hastalıklı bir boş beyinsin..amateme koş belki geri alabilirsin..beynini geri tak bekle dirilsin..babamın her adımımdan haberi var..ölenimi sağ iken hoş tutardım ki Fatihamı eksik etmem.. ve sen kendi halini düşünebilirsin..insan gibi davran laik evlat olda işinle adın bilirsin..dikkat et anneni seni doğurduğuna pişman etmeyesin........ Nakarat Günlerin ağlak..yalanlarının hepsi bir gün ah la döner geri..kim yanında kalır..hangisi kurtarır senin rapini Ceza gibi...Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi..bağla eşini salma bir it gibi... Günlerin ağlak ..yalan aşkın fitnebaz ..koş ki yetiş yanıma..kurtaramaz seni rapin eri..bir başına yapamadığın rapler geri..Bense yukardan izledim her şeyi..kim yeni geldi ki hangi rap eskidi..aşk böcekleri mi kurtarır rapi.. bağla eşini salma köpek gibi

rap'ten
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2